fbpx

Meist

Kiigesellide lugu

Kiigesellid on pereettevõte, mis sündis soovist teha omanäolise disainiga arendavaid mänguasju lastele. Oleme tänaseks jõudnud rikkaliku tootevalikuni, mille valmistamisel pöörame erilist tähelepanu kvaliteedile ja ohutusele. Kasutame naturaalset puitu ja lastesõbralikke viimistlusmaterjale. Igat toodet saadab südamesoojus ja teadmine, et tänu multifunktsionaalsele disainile aitab meie loodu kaasa laste füüsilisele ja vaimsele arengule.

Kiigesellid - anna rõõmule hoogu!

Saamislugu

Mina olen Anna-Liisa, koduperenaine ja kiigemeister. Peale ülikooli suundusin tööle haiglasse, kus olen töötanud tänaseni omandatud erialal ämmaemandana. Mulle meeldib mu töö väga, ent olen alati otsinud seda “oma asja,” mida palgatöö kõrvalt ajada. Puidust kiikede tegemise idee jõudis minuni kui nägin internetis pilti ühest lastekiigust, mille potentsiaal jäi mulle silma, ent teostus oli minu jaoks üsna ilmetu. Mõte läks kohe lendu ja hakkasin ette kujutama, missugusena mina seda kiike näha tahaksin ning milline kiik meie koju sobiks. Olen ennegi erinevaid uusi tegevusi ja hobisid proovinud. Käisin näiteks massaaži õppimas ning proovisin ka õmblemist, kuid see tunne, mis mind nüüd valdas oli hoopis teine- ma lihtsalt teadsin hetkega, et pean nüüd seda kiiku tegema hakkama. Alguses oli kujunduse osas mõtteid palju ja esimesed sketšid said kohe paberile. Ajaga on minu kujundused oma näo saanud ning tänaseks olen abikaasa toel loonud päris enda brändi – KIIGESELLID.
Pikemalt saab meie teekonnast lugeda SIIT.

kiigemeister Anna-Liisa Miilits
Kiigemeister Anna-Liisa ja kiigesell Samuel. Foto: Evelin Talvar

Teleklipp Kiigesellide tegemistest

Kuidas valmib üks kiik

Meie lõbus kiigemeistrite tiim

lastekiik

Anna-Liisa

Ideeautor ja algataja. Anna suhtleb kõikide klientidega ja vastutab kvaliteedikontrolli eest. Iga kiik käib tema käe ja silma alt läbi.

kiigemeister Mirko ja kiigesell Samuel

Mirko ja Samuel

Mirko monteerib, kullerdab ja asjatab mitmete Kiigesellide ülesannetega.
Samuel on kiikede testija ja muidugi ka modell!

puidust lastekiik

Aaron

Aaron ei püsi paigal. Kui aga korraks paigale jääb, siis proovib kiikedega igasugu põnevaid trikke teha ja talle meeldib tegelikult pildile jääda.

lastekiik pusle londiste

Väike Mirko

Uus kiigetestija on meil kambas! Hea tujuga jagab ta inspiratsiooni vanematele tootearenduseks.

Spicy

Spicy

Moraalne tugi ja mõnus kaaslane. Vaatab huviga pealt, kuidas teised tööd vihuvad. Äkki tema on tegelikult ülemus?

kiigesellide logo

Anna rõõmule hoogu!