fbpx

Korduma Kippuvad Küsimused

Kui kiiresti jõuab kiik minuni?

Pärast makse laekumist on kohaletoimetamine Eesti piires 5-7 tööpäeva. Juhul kui Teie soovitud kiike pole meil kohe laos olemas või soovite eritellimust võib kiik tellijani jõuda 9-14 tööpäeva jooksul.

Kui vanale lapsele on kiik mõeldud?

Sobilik lastele alates 1. eluaastast. Kiigu kandevõime on kuni 50 kg. Meie praktika näitab, et lapsed toimetavad meelsasti kiiguga niipea kui käputama hakkavad. Samuti sobib kiik ka vanematele lastele (6+ eluaastat), kes saavad sellel erinevaid tasakaaluharjutusi teha. Kiiku saab samuti kasutada ümberpööratud kujul tunnelina, turnimisredelina ning külili asetades poeletina. Paneme siiski südamele, et kiik on mõeldud kukkumisohus väikelaste puhul kasutamiseks vanemliku järelvalve all.

Kas kiiguga võib ümber kukkuda (üle võlli kiikuda) ?

Kiik on madal ning ovaalse kujuga, mistõttu raskuskese jääb kiikudes keskele, lisaks on otstes lisapidurduseks elemendid (linnul nokk ja saba, londistel väljaulatuv londi osa).
Sellel pildil on hästi näha lauge põhjadisain ja otstes lisapidurdamist soodustavad otsad

Kas kiik sobib parketi peal kasutamiseks?

Pareketi peal võib kiike kasutada küll, aga soovitame võimalusel kasutada vaipkatet vähendamaks kiige libisemist aluspinnal. Testid näitavad, et täispuitparketile kiik jälgi ei jäta eesmärgipärasel kasutamisel.

Kas kiik sobib ka õues mängimiseks?

Meie kiiged on valmistanud niiskuskindlast kasevineerist, mis mõeldud eelkõige siseruumidesse. Kuiva ilmaga võib loomulikult ka õues kiike kasutada, kuida vihma kätte ei tohiks seda jätta.

Millisest materjalist on kiik valmistatud?

Materjal: niiskuskindel kasevineer (sobilik kasutada siseruumides). Materjal on stabiilne, ei paisu ega kuiva kokku, ei pragune, on ilma faktuurita, kulumiskindel, ökoloogiline, samas heade tugevusnäitajate ja väga hea välisilmega.

Kas viimistluvahendid on lastesõbralikud?

 • Lipid on töödeldud veebaasil Caparol värvidega, mis mõeldud lastemänguasjade töötlemiseks (sertifikaat EN 71-3).
 • Küljeosade töötlemiseks on kasutatud veebaasil Tikkurila Kiva lakki, mis sobilik puidust laste mänguasjade töötlemiseks (sertifikaat VTT-C-11735-15-16).

Mis on kiige mõõtmed ja palju kaalub?

 • Kandevõime – kuni 50kg
 • Kiige kaal – 4kg
 • Laius – 41cm
 • Pikkus – 89 (lind), 97cm (londiste)
 • Kõrgus – 39cm

Kuidas töötab teie Raha Tagasi GARANTII?

 • Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on tarbijal VÕS mõistes võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada ja Te saate 100% raha tagasi (ka transpordikulu).
 • Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud toode on valmistatud arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt.
 • Toote tagastamiseks palun palun kirjutage meie Facebooki lehel sõnumitesse või otse e-postkasti: info@kiigesellid.ee.
 • Raha kanname tagastatud toote eest tagasi Tellija arveldusarvele 14 päeva jooksul alates tagastamisavalduse tegemisest.
 • Tagastatav kaup ei tohi omada olulisi kulumisjälgi ning peab olema tarbija poolt eelnevalt pakendatud originaalpakendisse või originaalpakendiga võrdväärsesse pakendisse selliselt, et kaup ei saaks transpordil vigastada.
Küsimused oodatud info@kiigesellid.ee