fbpx

Ekraanivaba mäng, mis arendab lapse aju, keha ja loovust

Play Video about montessori laste tasakaalulaud vineerist

Kas tunned vahel süümepiinu, et lubad lapsele liiga palju ekraaniaega? Kas oled mures selle pärast, kuidas pikaajaline ekraanikasutus mõjutab su lapse vaimset ja füüsilist tervist?

“Lapsevanematena näeme, kuidas pikk televiisori ees istumine ja telefonis scrollimine võib mõjutada negatiivselt lapse emotsioone, suhtlemist, und ja isegi toitumisharjumusi. Samuti oleme kogenud, et igapäevase keelamise ja võitlemise asemel on lihtsam anda lapsele nutiseade näppude vaheleEkraan on vanemale väga mugav lapsehoidja. Aga ometi sisimas teame, et see ei ole päris õige

Ma olen enda kolme lapse peal korduvalt kogenud – kui ekraan kinni panna, vallandub selline protest ja hädakisa nagu oleks sõltuvusttekitav aine ära võetud.
Lahendusi otsides oleme perega katsetanud erinevaid ekraanivabu mänguasju ja tegevusi. Parima tulemuse on andnud laste iseseisvust ja loomingulisust arendavad tooted. Inspireerituna “käed-küljes” lahendustest valmistasime tasakaalulaua koos lõbus harjutusmänguga, mis annab tundideks tegevust ja aitab vähendada ekraani ees veedetavat aega. Hea alguspunkt neile, kes otsivad lahendusi!”
– Janno Joona, Nobsi kaasasutaja

Nobsi tasakaalulaud – ideaalne vahend lapse arengu toetamiseks!

Montessori* pedagoogikast inspireerituna pakub meie tasakaalulaud lapsele mitmekülgseid võimalusi õppimiseks ja avastamiseks.
Lapse jaoks on see lõbus mänguasi, mis tugevdab läbi mängimise keha ja vaimu.

Ohutus esikohal!

Tasakaalulaud on ohutuks disainitud, omades ümaraid servi, vildist katet, sõrmekaitset, vastupidavaid materjale ning stabiilset konstruktsiooni vastavalt EU ohutusstandardile (EN71).

Tundideks rõõmu!

Tasakaalukaar koos harjutusmänguga on lõbus ja mitmekülgne mänguasi, mis pakub lõputult kasutusvõimalusi: kiigu, lama, roni, libise, harjuta tasakaalu… lase fantaasial vabalt lennata!

Areng läbi mängu!

Meie tasakaalulaud julgustab lapsi aktiivselt mängima ja arendama tasakaalu ja koordinatsiooni. See on suurepärane viis ekraaniaja vähendamiseks ja aktiivse elustiili edendamiseks.

Vastupidav!

Tugev konstruktsioon tagab tasakaalulaua kandevõime 200 kg. See on ideaalne aktiivsetele lastele, kes armastavad avastada ja katsetada. Olgu see siis mänguaeg või treening, tasakaalulaud peab vastu kõikidele väljakutsetele.

Panus laste tulevikku!

Väärt investeering lapse arengusse. Laud kestab aastaid, mitte ei lähe pärast esimest õhtut riiulisse tolmu koguma nagu paljud teised mänguasjad 😊.
Toode on valmistatud taastuvatest loodusressurssidest.

Ruumisäästlik!

Ei võta ülemäära ruumi. Meie tasakaalulaud on loodud kompaktselt, võttes arvesse koduse ruumi piiratust. See on lihtsasti ladustatav ja sobib hästi erinevatesse tubadesse.

See toode on mõeldud sulle, kui sa:

See toode ei sobi sulle, kui sa:

Teised vanemad tasakaalulauast:

Kasutajate pildid:

🌸 KEVADINE SOODUSMÜÜK

Piiratud koguses tasakaalulaudu saadaval soodushinnaga 

Kampaania kestab 28.04.2024

99€ 79€

 
TASUTA TRANSPORT UKSEST - UKSENI
RAHA TAGASI GARANTII - 30 PÄEVA!
🇪🇪 VALMISTATUD EESTIS

Korduma kippuvad küsimused

Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on võimalus 30 päeva jooksul toode tagastada ja Te saate 100% raha tagasi (ka transpordikulu).

Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud toode on valmistatud arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt.

Toote tagastamiseks palun palun kirjutage meie Facebooki lehel sõnumitesse või otse e-postkasti: info@kiigesellid.ee.

Raha kanname tagastatud toote eest tagasi Tellija arveldusarvele 30 päeva jooksul alates tagastamisavalduse tegemisest.

Tagastatav kaup ei tohi omada olulisi kulumisjälgi ning peab olema tarbija poolt eelnevalt pakendatud originaalpakendisse või originaalpakendiga võrdväärsesse pakendisse selliselt, et kaup ei saaks transpordil vigastada.

 

Tasakaalulaulauale võib asetada kuni 200 kg koormust. Ka suurem mass ei tee lauda katki, vaid vajutab lihtsalt põrandale lähemale 🙂.
Pärast makse laekumist on kohaletoimetamine Eesti piires 2-3 tööpäeva.
Vildiga ketud vineeril on mitu eelist: see ei tekita müra puidust põrandal, kui lapsed sellel kõikuvad, ning see ei jäta jälgi kõvale pinnale.

Meie praktika näitab, et lapsed toimetavad meelsasti tasakaalulauga niipea kui käputama hakkavad – sobib hästi silla asendis madalaks ronimiskaareks. Vanemad lapsed (3 + eluaastat) saavad sellel erinevaid tasakaaluharjutusi teha. Paneme siiski südamele, et mänguasi on mõeldud kukkumisohus väikelaste puhul kasutamiseks vanemliku järelvalve all.

Tasakaalulaud on väga vastupidav ja stabiilne, kui seda kasutatakse ühtlaselt tasasel pinnal. Meie tasakaalulaudu testitakse laboris vastavalt kõigile CE ohutusstandarditele.

Jah, meil on mitmeid erinevaid võimalusi saadaval: põrandakiiged ja erivärvides ning funktsioonidega ronimiskombod. Täpsema valikuga saab tutvuda e-poes https://kiigesellid.ee/pood/

Tootmises kasutame niiskuskindlat kasevineeri (sobilik kasutada siseruumides). See materjal on stabiilne, ei paisu ega kuiva kokku, ei pragune, on ilma faktuurita, kulumiskindel, ökoloogiline, samas heade tugevusnäitajate ja väga hea välisilmega.

Toeta lapse arengut Montessori* pedagoogikaga

* Montessori metoodika on lapsekeskne haridusfilosoofia, mille lõi Maria Montessori, rõhutades iseseisvat õppimist ja laste loomuliku uudishimu järgimist. See lähenemine julgustab lapsi õppima oma tempos, kasutades spetsiaalselt kujundatud õppematerjale, mis toetavad käelisi tegevusi ja praktilist õppimist.

Montessori metoodika eesmärk on arendada laste iseseisvust, enesedistsipliini ja sotsiaalseid oskusi, pakkudes neile valmistatud keskkonda, mis vastab nende arengulisele vajadusele.

Tasakaalulauda kasutades harjutab laps oma tasakaalu hoidmist erinevates asendites, mis tugevdab tema keha keskosa ja parandab üldist koordinatsiooni.

Lapse istumine, seismine või liikumine tasakaalulaual nõuab peenmotoorika ja suuremate lihasrühmade kooskõlastatud tööd, mis aitab arendada tema motoorseid oskusi.

Tasakaalulaual tasakaalu hoidmine nõuab keskendumist ja tähelepanu hajumist. Regulaarne treenimine tasakaalulaual võib aidata parandada lapse keskendumisvõimet ja fookust.

Tasakaalulauda kasutades õpib laps oma keha piire tundma ning arendab ruumilist mõistmist ja eneseteadlikkust.

Tasakaalulaud võib aidata lapsel leida emotsionaalset tasakaalu ja rahulikkust, kuna füüsiline aktiivsus võib vähendada stressi ja ärevust ning edendada positiivset meeleolu.

Tasakaalulaudu saab kasutada mitmel otstarbel, sealhulgas mängude mängimiseks, treeninguks, füsioteraapiaks ja isegi loomingulisteks tegevusteks nagu tasakaaluharjutused või improvisatsioonilised etendused.

Tasakaalulauda kasutatakse sageli mänguliselt, pakkudes lastele lõbusat ja interaktiivset viisi liikumiseks ja treenimiseks. See võib motiveerida lapsi aktiivselt osalema füüsilistes tegevustes.

Need kasutegurid illustreerivad tasakaalulaua mitmekülgset rolli lapse arengus ja heaolus ning näitavad, kuidas see võib olla väärtuslik vahend nende oskuste arendamisel.

Nobsi koondab endas kolme pereisa, kes valmistavad lastele arendavaid mänguasju. Tunnetades igapäevaselt laste kasvatamisega kaasnevaid murekohti nagu nt laste liigne ekraaniaeg, vähene liikumine, üles-alla käivad tujud, oleme proovinud leida sobivaid lahendusi.
Enda ja sadade teiste vanemate kogemuste põhjal oleme näinud, kui suureks abiks võivad olla erinevad puidust mängud ja mänguasjad. Need on meid ja paljusid teisi peresid tänaseks palju aidanud. Kõik meie tooted valmistatakse Eestis, olles võitnud nii laste kui vanemate südamed ja heakskiidu.

Janno Joona

3 lapse isa

Tanel Soots

2 lapse isa

Mirko Miilits

3 lapse isa